Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Diğer
 Afyon Sandıklı’daki İnanılmaz Olay!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 3

sybleman


513 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/01/2023 :  23:11:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa


Yok ben özellikle bahsettiğin kişilere değil Coşkun'a yazmaktan bahsediyorum. Belki konuları ele almasıyla ilgili fikri değişebilir ya da hiç umurunda olmaz, fark etmez.Evet evet bence de. Diğerleri safları konusunda eminler gibi ama Coşkun bey sanki bilgisizlikten bir arayış içerisinde şuanda. Bence de ona ulaşmak belki faydalı olabilir.
Go to Top of Page

bozadi


12183 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/01/2023 :  23:22:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen sybleman

Benim dikkatimi çeken şey, kötülük yeryüzünden değil gökyüzüden gelecek ibaresi. Burada hedef şaşırtma olabilir mi? Eğer KH kutubiyet diye düşünürsak, burada verilen bilginin de doğru olmadığını düşünmek lazım.
Uydular yoluyla depremler meydana getirilmesi mevzusuna atıfla kullanıyorlar o ifadeyi sanırım. Yani güya "İlüminati"nin kötülüğünü vurgulamış oluyorlar. İlüminati'nin Grilerle/Kertişlerle olan iletişim, etkileşim ve işbirliğine ise asla değinmek istemezler. Bu nedenle "kabal" muhabbetlerini kısa tutuyorlar genelde, ufolojiyle bağlantısının gündeme gelmesini, sorgulanmasını "hiç istemezler".

Go to Top of Page

sybleman


513 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/01/2023 :  21:59:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kertişlerle ilgili kısımlara denk geldiğimde rastladığım bir kelime var "Quorum". Epey de yerde geçmiş. Bu nedir? İluminati gibi bir topluluktan mı bahsediyorlar.
Go to Top of Page

sybleman


513 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/01/2023 :  22:53:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şimdi K'ları okurken bir yere denk geldim ve mevzuyu da aydınlatıyor.

Eklenti:

Peru’daki İka’da bulunan başlar gibi büyük kafataslı bir Hitit melezi… Ve Kasyopyalılar Peru’daki melezlerin doğrudan KH enkarnasyonuna
yönelik 3. yoğunluk bedenleri yaratma amaçlı girişimler olduğunu söylemişti. Öyle görünüyor ki Sara/Helen/Nefertiti onlardan biriydi.
Kadınların adının kirlenmesine şaşırmamalı. Yüzleşmemiz gereken ciddi bir iş varArkadaşlar demekki KH enakarnasyonu için uyumlu beden melezi yaratma çalışmaları daha önce de yapılmış. Mısır ve peruda bulunan uzun kafataslı insanlar var. Bunlar o zaman KH lar için hazırlanmış melezler. Mısırda başlıklara dikkat edersek hepsi uzundur.

Buradan yola çıkarak bu melezlemeleri uzatarak şuanda insan vücucuduna belki de çok yakın melezler oluşturduklarını düşünmek şaşırtıcı olmaz.

Aynen de aklıma geleni doğruladığını hissediyorum. Arkadaşlar bu vizyonda gördüğüm kh ruh transferi gibi bir şeyi kullanarak melez bedenlerine enkarne oluyorlar ve rahat rahat aramızda bile geziyor olmaları çok olası bu durumda.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 3 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.